Kargo ve Teslimat

Tüm siparişleriniz size özel hazırlanmaktadır. Siparişiniz alındıktan sonra ürünler size özel olarak el emeği ile hazırlanır, paketlenir ve kargolanır. Bu nedenle verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilemeyebilir. Siparişleriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

500 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 500 TL altındaki siparişlerinizde 50 TL tutarındaki kargo ücreti sipariş tutarınıza eklenir. Kargonuz size teslim edilirken ekstra bir ödeme yapmanız gerekmez.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır.

Siparişin Teslim Alınması:
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Kargo paketi üzerinde ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecek ya da ücret iadeniz yapılacaktır.